Workbench 2000/1000/H880 mm
metal working machines / other metal working machines
Manufacturer:
Model:2000/1000/H880 mm
Type of machine: Workbench
item-No.: 169132627
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Location: Land-de Germany 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:32714
Workbench, work table, assembly bench, assembly table, work table
-Workbench: solid design, height adjustable
-Width: 2000mm
-Depth: 1000mm
-Height: 880 mm, adjustable see photos
-Table top: wood, thickness 25 mm
-Quantity: 7 pieces
-Price per piece
-Weight: 66 kg
Save input data
-Width: 2000mm
-Depth: 1000mm