Workbench 1525/750/H850 mm
metal working machines / other metal working machines
Manufacturer:
Model:1525/750/H850 mm
Type of machine: Workbench
item-No.: 169113153
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Location: Land-de Germany 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:30863
Workbench, work table, assembly bench
-Workbench: with drawers, solid construction
-Width: 1525mm
-Depth: 750mm
-Height: 850mm
-Drawers/cabinet doors: each 2x, lockable/without lock
-Number: 2x workbench available
-Price per piece
-Weight: 106 kg/pc.
Save input data
-Width: 1525mm
-Depth: 750mm
-Height: 850mm