Transmitter GLMU 200 MP
automation equipment / other automation equipment
TOP
Seller
Manufacturer:
Model:
Type of machine: Transmitter GLMU 200 MP
item-No.: 166028383
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Year of manufacture:
Location: D - Sachsen , Hohenprießnitz
Seller-item-No.:EL1211
Transmitter, conductivity transmitter
GREISINGER
GLMU 200 MP ( GLMU200MP )
12 - 30 V DC
Output: 4 - 20 mA
used, tested !
Dimensions: 130 x 80 x 57 mm
Save input data
GREISINGER
GLMU 200 MP ( GLMU200MP )
12 - 30 V DC
Output: 4 - 20 mA
used, tested !
Dimensions: 130 x 80 x 57 mm