CNC HWACHEON VESTA-1000
metal çalışma makineleri / diğer metal çalışma makineleri
Üretici: HWACHEON
model:VESTA-1000
Makine türü: CNC
madde-No: 168755595
miktar: 1
tarih: 12.05.2026
Üretim yılı: 2016
yer: Czechia
fiyat:
Seller-item-No.:8534091
CNC dikey işleme merkezi
Tip: Vesta-1000
Üretici: Hwacheon
Yıl: 2016
Kontrol: Fanuc Serisi 0i-MD
X: 1000 mm
Y: 550 mm
Z: 500 mm
Masa-milin mesafesi: 130 – 630 mm
Çalışma yüzeyi: 1100 × 502 mm
Masa yük kapasitesi: 700 kg
Mil hızı: 12000 rpm.
Hızlı Dönüş (X / Y / Z) m/dk
36 / 36 / 30
Çalışan besleme (X / Y / Z) mm/min
Besleme motoru (X / Y / Z) kW
1.8 / 1.8 / 3.0
Otomatik Takım Değiştirici
Alet konikliği: BT40
Araç değiştirici: 24 pozisyon
Aracın ortasından soğutma 30 bar
Güç tüketimi: 30 kVA
Soğutma tankı kapasitesi: 380 l
Çip
Bu makineyi Facebook'ta paylaşın:
soruşturma
Makine satıcısı mı?
Lütfen isteğe bağlı olarak havale edin
Aranıyor soruşturması mı gönderelim?
Sana kopyalamak mı?
Save input data
CNC dikey işleme merkezi
Tip: Vesta-1000
Yıl: 2016
Kontrol: Fanuc Serisi 0i-MD
X: 1000 mm
Y: 550 mm
Z: 500 mm
Çalışma yüzeyi: 1100 × 502 mm
Masa yük kapasitesi: 700 kg
Mil hızı: 12000 rpm.
Hızlı Dönüş (X / Y / Z) m/dk
Besleme motoru (X / Y / Z) kW
Otomatik Takım Değiştirici
Alet konikliği: BT40
Araç değiştirici: 24 pozisyon