Piły do płyt STRIEBIG 6220 AV
maszyny do obróbki drewna / piły drewna / Piły do płyt
Producent: STRIEBIG
Model:6220 AV
Typ maszyny: Piły do płyt
Rok produkcji: 1985
Lokalizacja: Land-nl Holandia
Seller-item-No.:822882
Cutting length: 5300 mm Cutting height: 2100 mm
Striebig Automatyczna piła panelowa 6220AV
Marka: Striebig
Rodzaj: Automatyczny 6220AV
Rok produkcji: 1985
Nr kat.: 14118
Max. wysokość cięcia: 2 100 mm
Max. długość cięcia: 5 300 mm
Max. głębokość cięcia: 80 mm
Średnica tarczy piły: 300 mm
Otwór brzeszczotu: 30 mm
Moc silnika: 4,4/5,5 KW
Prędkość obrotowa brzeszczotu: 4 750 obr./min
Wspornik dolny: Rolki
Edycja małych części: Tak
System pomiarowy: analogowy
Piła obrotowa: ręczna
Posuw piły: ręczny
Montaż: wolnostojący ze stopką tylną
Odciąg: ø100 mm
Blokada listwy tnącej: ręczna
Wymiary: 6,5 x 2,5 x 1,3 m
Save input data
Cutting length: 5300 mm Cutting height: 2100 mm Striebig Automatyczna piła panelowa 6220AV
Marka: Striebig
Rodzaj: Automatyczny 6220AV
Nr kat.: 14118
Max. wysokość cięcia: 2 100 mm
Max. długość cięcia: 5 300 mm
Max. głębokość cięcia: 80 mm
Średnica tarczy piły: 300 mm
Otwór brzeszczotu: 30 mm
Moc silnika: 4,4/5,5 KW
Wspornik dolny: Rolki
Edycja małych części: Tak
System pomiarowy: analogowy
Piła obrotowa: ręczna
Posuw piły: ręczny
Odciąg: ø100 mm
Blokada listwy tnącej: ręczna
Wymiary: 6,5 x 2,5 x 1,3 m
seller offer No. resale 822882
Udostępnij tę maszynę na Facebook:
zatwierdzony
sprzedawca
Sprzedawca
A1 Machines BV
Pan Harold Braamhaar
7468 ENTER
Netherlands
RESALE członek od 2023
  • lista maszyn (90)
Wyślij zapytanie?
(wszystkich sprzedawcami takiej maszynie)
kopia do ciebie?
(kopia twojego zapytania zostanie wysłany na adres e-mail)
Save input data
(Save input data for further inquiries)
Dodaj do listy oglądania
więcej Striebig 6220 AV + similar Striebig-Model
1985 STRIEBIGStandard 6220
1993 STRIEBIGStandard II Plus 6220 A