Wiertarki ERLO TCA-70BV-RS
maszyny do obróbki metalu / wiertarkofrezarki i centra obróbcze / Wiertarki
Producent: ERLO
Model:TCA-70BV-RS
Typ maszyny: Wiertarki
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Land-de Niemcy 09130 Chemnitz
Cena:
Bore diameter: 70 mm Throat: 630 mm Workpiece height: 1400 mm
Uchwyt narzędziowy MK5
Wymiary stołu 1040x600 mm; maksymalne obciążenie stołu 1200 kg
Średnica wiercenia w stali 70 mm, w żeliwie 75 mm
Gwinty w stali do M 60
Zakres prędkości (1/min) 35-1238
Prędkość posuwu (mm/obr) 0,05-0,5
Wysięg 630 mm, skok wrzeciona 300 mm
Wrzeciono stołu dystansowego 540-1470 mm
Wysokość stołu ok. 700 mm
Głowica wiertarska z elektryczną regulacją wysokości
Napęd główny 7,5 kW
Ręcznie
Save input data
Bore diameter: 70 mm Throat: 630 mm Workpiece height: 1400 mm Uchwyt narzędziowy MK5
Gwinty w stali do M 60
Wysokość stołu ok. 700 mm
Napęd główny 7,5 kW