Tokarka CNC DMTG CKE6150Z
maszyny do obróbki metalu / tokarki
Producent: DMTG
Model:CKE6150Z
Typ maszyny: Tokarka CNC
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Land-de Niemcy Deutschland
Cena:
Maszyna w magazynie:Nie
Seller-item-No.:INNO29510
Średnica toczenia nad łożem/suwakiem poprzecznym: 500mm/280mm, max. długość obrabianego elementu: 1500mm, przesuw X/Z: 280mm/1430mm, otwór wrzeciona: 82mm, prędkość: 2200rpm, szybki przesuw X/Z: 6m/10m/min, średnica pinoli: 75mm, skok pinoli: 150mm, szerokość łoża: 400mm, średnica uchwytu: 250mm. Wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 3350mm/1750mm/1650mm, waga: ok. 2700kg, sterowanie: Fanuc Series 0i Mate-TC. Dostępna dokumentacja. Możliwa jest wizja lokalna.
Save input data