Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic piston, air piston -Manufacturer: Festo, standard cylinder type DNU-80-570-PPV-A -Stroke distance: 570 mm -Piston: Ø 80 mm -Piston rod: Ø 25 mm/M20x1.5 -Dimensions: 785/95/H95 mm -Weight: 7 kg
Kategoria: 1402 inne maszyny do obsługi mechanicznej
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168974323
używany
Lokalizacja: Land-de