Centra obróbkowe SPINNER VC850
maszyny do obróbki metalu / wiertarkofrezarki i centra obróbcze / Centra obróbkowe
Producent: SPINNER
Model:VC850
Typ maszyny: Centra obróbkowe
Rok produkcji: 2022
Lokalizacja: Land-de Niemcy
Cena:
Seller-item-No.:145737
X-travel: 850 mm Y-travel: 510 mm Z-travel: 510 mm
Ogólne
Producent: Spinner
Typ: VC 850
Rok produkcji: 2022
Sterowanie: Siemens 840DE ShopMill
Skok X/Y/Z: X 850 mm Y 510 mm Z 510 mm
Wrzeciono robocze
Prędkość obrotowa wrzeciona: 18 000 obr./min
Uchwyt na narzędzia: HSK63
Zmieniacz narzędzi: 32 razy
Napięcie
Napięcie robocze: 3x400V +/-10%
Częstotliwość zasilania: 50Hz (+/-2%)
Stan
Warunek: używany
Funkcjonalny: Przetestowany i w pełni funkcjonalny
Inne wyposażenie i akcesoria obejmowały:
Bezpośrednie systemy pomiarowe w X/Y/Z
Operator wielofunkcyjny w radiu przenośnym
Przenośnik chipowy
Przygotowanie standardowych sond
Save input data
X-travel: 850 mm Y-travel: 510 mm Z-travel: 510 mm Ogólne
Typ: VC 850
Wrzeciono robocze
Uchwyt na narzędzia: HSK63
Zmieniacz narzędzi: 32 razy
Napięcie