Ejecutores de aserrin KNOLL 201 450S2/1800
Fabricante: KNOLL
Modelo:201 450S2/1800
Tipo de máquina: Ejecutores de aserrin
Número de artículo: 167385219
Cantidad: 1
Fecha: 14.05.2026
Año de fabricación:
Ubicación: Land-DE Alemania Dorsten
Precio:
Máquina en stock:
Seller-item-No.:1077-Z00743
Transport length: 2700 mm
band width: 450 mm
dayligth: 600 mm
width: 600 mm
0: 1750 mm
total power requirement: kW
weight of the machine ca.: 0,75 t
dimensions of the machine ca.: m
The tech. Data are manufacturer or operator information and therefore non-
binding. We reserve the right to prior sale, Our terms and conditions of sale
apply exclusively.
About us More
than 400 of our own machines in stock
Over 15,000 m² of storage space, 70 t crane capacity
More than 10,000 items and accessories for your workshop
We look forward to your visit.
Your Markus Hirsch Team
The data for this ad was created with ModulMWS - the software solution of LogoTech oHG.
Comparte esta máquina en Facebook:
Pregunta
Distribuidor de la maquinaria?
Por favor remitir opcionalmente
Enviar la pregunta deseada?
¿Copia a usted?
Save input data
Transport length: 2700 mm
band width: 450 mm
dayligth: 600 mm
width: 600 mm
0: 1750 mm