Aukcje

licytacjach, aukcja maszyny używane RESALE

10559 Aukcji

Nie obowiązkowe pola!
Nie obowiązkowe pola!
kategoria:
Producent:
Model:
Rodzaj maszyny:
Specyfikacja:
używane lub nowe:
Wyszukiwanie w promieniu:
Aukcje:
Cena: -
Rok produkcji: -
Numer pozycji::
Numer sprzedawca:
Dealer:
Kraj:
Wskazanie odległości nie jest możliwe, ponieważ nie można ustalić Twojej lokalizacji. Warunkiem jest, aby przeglądarka zezwalała na pliki cookie i określanie lokalizacji.

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 00:01

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168440666

używany

check Sprzedawca: Surplex GmbH
Lokalizacja: 33170 Pordenone
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 19.000 €

Kontakt: Alexander Kosir/ +436641029345/ a.kosir@tbauctions.com Odległość między kolumnami: 530 mm Liczba uderzeń na minutę: 100-300 Skok 30 mm Powierzchnia podwozia: 1550 mm x 900 mm Powierzchnia nośna: 1650 x 1100 mm Schuler 250 to prasa tłocząca wykonana w całości z żeliwa, wyprodukowana przez firmę Schuler w 1970 roku. Ponieważ jest wykonana z żeliwa, jest bardzo solidną i stabilną maszyną (nawet bez systemu kompensacji). Maszyna została całkowicie zmodernizowana w 1998 roku przez firmę Ormut (firmę z siedzibą w pobliżu Mediolanu, specjalizującą się w tego typu pracach) oraz System do części elektrycznej. Szafa sterująca wyposażona jest w silnik S5 Siemens. Prasa nie ma oznaczenia CE. Oryginalny podręcznik obsługi i konserwacji jest dostępny, ale nie został dostosowany do remontu z 1998 roku (dostępne są rysunki hydrauliczne, główne elementy m ...

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:00

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168398462

używany

check Sprzedawca: Proventura Industrie Auktionen GmbH
Lokalizacja: DE - 37077 Land-de
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 150 €

Laptop APPLE Macbook Pro 13 2017, S/N FVFXH4P8HV22, Intel i5 2,3 GHz, 8 GB RAM, 128 GB SSD, możliwość aktualizacji do macOS Ventura, 1x zasilacz, 1x kabel ładowania

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:01

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168398509

używany

Laptop APPLE MacBook Pro 13 M1 2020, S/N FVFFF9DBQ05F, Apple M1, 8 GB RAM, 500 GB SSD, macOS Tahoe 26.1, bez zasilania, bez kabli, zadnie prawe obudowa i część pokrywy uszkodzone, przednie lewe rysy na pokrywie i obudowie, przednie prawe lekkie rysy pokrywy i obudowy, drobne wgniecenia i zadrapania na dole

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:15

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418829

używany

Lokalizacja: DE - 06217 Land-de
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 375 €

Prefabrykowany garaż TOOM ok. 290 x 550 x 250 cm

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418798

używany

Kamienna piła LISSMAC DTS 370 Videa blade ok. 800 mm, Sn. / Data 9.3.1990

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168513519

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 630 €

Sprężarka na wózku KAESER typu M15 zbudowany w 1991 roku, S/N 150334, praca diesla, rozładowany Godziny eksploatacji ok. 1075, 440 kg, brak dalszych danych, brak dostępu do dokumentów pojazdu

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:16

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418793

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 112 €

Młotki pneumatyczne, około 3 części, różni producenci i konstrukcje z dłutem, około 10 elementów różnych konstrukcji, węże sprężonego powietrza, w aluminiowej skrzynce

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418794

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 75 €

Trałownica benzynowa Kärcher K 75, brak dalszych danych, brak dostępnej tabliczki nazwy, numer wewnętrzny 00073

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:17

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418801

używany

Ładowarka do baterii BOSCH, prawdopodobnie dla wózków widłowych, brak dalszych danych rozpoznawalnych

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418802

używany

Młot rozbiórkowy BOSCH GSH 16–30 Professional, 1 750 W, z 2 dłutami, w plastikowej obudowie Bosch

Banner ad information

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:18

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418796

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 60 €

Metalowa skrzynka dystrybucyjna z licznikiem, gniazdka 32 A, gniazdka 16 A, po 2 części każda, gniazdka prądowe, 3 części

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418804

używany

Drewno o długości do około 600 cm

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:19

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418805

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 37 €

Mobilny most okopowy MÜBA o wymiarach ok. 200 x 100 cm maksymalna nośność 150 kg, z balustrad

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418810

używany

Nożyce do około 2 części, 4 pręty gwoździ, bez statywu jako urządzenia poziomującego

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418811

używany

Shaker do butelek z konwerterem, producentem i typem nie da się odczyta

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:20

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418833

używany

Uchwyty na rusztowania zawieszone, 1 partia, producent nierozpoznawalny

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418812

używany

Jednorazowe palety drewna opałowego, duży przedmiot

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:21

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418827

używany

Konstrukcja rozprowadzająca zasilanie typu BOESECKER WA0011, brak dalszych danych rozpoznanych

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418835

używany

Stalowa szafa ok. 80 x 40 x 200 cm, prawdopodobnie wyprodukowana przez NRD

Zakończenie aukcji: 16.01.2026 - 09:22

zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 168418817

używany

Metalowa skrzynka rozprowadzająca prąd w budownictwie bez licznika, gniazdka 32 A 2 części, gniazdka zasilania 16 A, 1 kawałek, gniazdka z lekkim prądem, 3 części

Nie możesz znaleźć swoje maszynę? wyślij zapytanie do wszystkich dealerów (rejestracja nie jest konieczna)
Banner ad information