We use cookies to optimize our website for you and to be able to continuously improve it. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.
Disagree
używany
Kontakt: Alexander Kosir/ +436641029345/ a.kosir@tbauctions.com Odległość między kolumnami: 530 mm Liczba uderzeń na minutę: 100-300 Skok 30 mm Powierzchnia podwozia: 1550 mm x 900 mm Powierzchnia nośna: 1650 x 1100 mm Schuler 250 to prasa tłocząca wykonana w całości z żeliwa, wyprodukowana przez firmę Schuler w 1970 roku. Ponieważ jest wykonana z żeliwa, jest bardzo solidną i stabilną maszyną (nawet bez systemu kompensacji). Maszyna została całkowicie zmodernizowana w 1998 roku przez firmę Ormut (firmę z siedzibą w pobliżu Mediolanu, specjalizującą się w tego typu pracach) oraz System do części elektrycznej. Szafa sterująca wyposażona jest w silnik S5 Siemens. Prasa nie ma oznaczenia CE. Oryginalny podręcznik obsługi i konserwacji jest dostępny, ale nie został dostosowany do remontu z 1998 roku (dostępne są rysunki hydrauliczne, główne elementy m ...
używany
Laptop APPLE Macbook Pro 13 2017, S/N FVFXH4P8HV22, Intel i5 2,3 GHz, 8 GB RAM, 128 GB SSD, możliwość aktualizacji do macOS Ventura, 1x zasilacz, 1x kabel ładowania
używany
Laptop APPLE MacBook Pro 13 M1 2020, S/N FVFFF9DBQ05F, Apple M1, 8 GB RAM, 500 GB SSD, macOS Tahoe 26.1, bez zasilania, bez kabli, zadnie prawe obudowa i część pokrywy uszkodzone, przednie lewe rysy na pokrywie i obudowie, przednie prawe lekkie rysy pokrywy i obudowy, drobne wgniecenia i zadrapania na dole
używany
Prefabrykowany garaż TOOM ok. 290 x 550 x 250 cm
używany
Kamienna piła LISSMAC DTS 370 Videa blade ok. 800 mm, Sn. / Data 9.3.1990
używany
Sprężarka na wózku KAESER typu M15 zbudowany w 1991 roku, S/N 150334, praca diesla, rozładowany Godziny eksploatacji ok. 1075, 440 kg, brak dalszych danych, brak dostępu do dokumentów pojazdu
używany
Młotki pneumatyczne, około 3 części, różni producenci i konstrukcje z dłutem, około 10 elementów różnych konstrukcji, węże sprężonego powietrza, w aluminiowej skrzynce
używany
Trałownica benzynowa Kärcher K 75, brak dalszych danych, brak dostępnej tabliczki nazwy, numer wewnętrzny 00073
używany
Ładowarka do baterii BOSCH, prawdopodobnie dla wózków widłowych, brak dalszych danych rozpoznawalnych
używany
Młot rozbiórkowy BOSCH GSH 16–30 Professional, 1 750 W, z 2 dłutami, w plastikowej obudowie Bosch
używany
Metalowa skrzynka dystrybucyjna z licznikiem, gniazdka 32 A, gniazdka 16 A, po 2 części każda, gniazdka prądowe, 3 części
używany
Drewno o długości do około 600 cm
używany
Mobilny most okopowy MÜBA o wymiarach ok. 200 x 100 cm maksymalna nośność 150 kg, z balustrad
używany
Nożyce do około 2 części, 4 pręty gwoździ, bez statywu jako urządzenia poziomującego
używany
Shaker do butelek z konwerterem, producentem i typem nie da się odczyta
używany
Uchwyty na rusztowania zawieszone, 1 partia, producent nierozpoznawalny
używany
Jednorazowe palety drewna opałowego, duży przedmiot
używany
Konstrukcja rozprowadzająca zasilanie typu BOESECKER WA0011, brak dalszych danych rozpoznanych
używany
Stalowa szafa ok. 80 x 40 x 200 cm, prawdopodobnie wyprodukowana przez NRD
używany
Metalowa skrzynka rozprowadzająca prąd w budownictwie bez licznika, gniazdka 32 A 2 części, gniazdka zasilania 16 A, 1 kawałek, gniazdka z lekkim prądem, 3 części