Clamping plate with T-slot STAHL 450/450/D60/H305 mm
maszyny do obróbki metalu / inne maszyny do obróbki metalu
Producent: STAHL
Model:450/450/D60/H305 mm
Typ maszyny: Clamping plate with T-slot
Numer pozycji: 169082314
Ilość: 1
Data: 12.05.2026
Lokalizacja: Land-de Niemcy 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:10200
Clamping plate with T slots, plate field, welding table, welding table
-Table width: 450 mm
-Table length: 450 mm
-Top plate thickness: 60 mm
-Plate thickness bottom: 25 mm
-Frame wall thickness: 10 mm
-Height: 305 mm
-Groove width: 18 mm
-Hole centrally above: Ø 40/180 mm
-Hole centrally below: Ø 180 mm
-Dimensions: 560/460/H305 mm
-Weight: 200 kg
Save input data
-Table width: 450 mm
-Table length: 450 mm
-Top plate thickness: 60 mm
-Plate thickness bottom: 25 mm
-Frame wall thickness: 10 mm
-Height: 305 mm
-Groove width: 18 mm