Clamping plate with holes STAHL 400/500/H30 mm
maszyny do obróbki metalu / inne maszyny do obróbki metalu
Producent: STAHL
Model:400/500/H30 mm
Typ maszyny: Clamping plate with holes
Numer pozycji: 169004428
Ilość: 1
Data: 12.05.2026
Lokalizacja: Land-de Niemcy 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:22741
-with: holes
-Width: 400 mm
-Length: 500 mm
-Height: 30 mm
-Weight: 45 kg
Save input data
-with: holes
-Width: 400 mm
-Length: 500 mm
-Height: 30 mm