Clamping plate with groove STAHL 1520/380/H55 mm
maszyny do obróbki metalu / inne maszyny do obróbki metalu
Producent: STAHL
Model:1520/380/H55 mm
Typ maszyny: Clamping plate with groove
Numer pozycji: 169044878
Ilość: 1
Data: 12.05.2026
Lokalizacja: Land-de Niemcy 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:15800
-Intermediate plate: for hydraulic press, eccentric press, injection molding machine
-with: groove for centering
-Width: 380 mm
-Length: 1520 mm
-Height: 55 mm
-from: 2 sides milled
-Groove: 21 x 15 mm
-Weight: 250 kg
Save input data
-with: groove for centering
-Width: 380 mm
-Length: 1520 mm
-Height: 55 mm
-from: 2 sides milled
-Groove: 21 x 15 mm