Workbench KRIEG 1500/800/H850 mm
maszyny do obróbki metalu / inne maszyny do obróbki metalu
Producent: KRIEG
Model:1500/800/H850 mm
Typ maszyny: Workbench
Numer pozycji: 169133889
Ilość: 1
Data: 12.05.2026
Lokalizacja: Land-de Niemcy 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:32883
workbench, work table, assembly bench, assembly table, work table
-Manufacturer: Krieg, workbench, solid construction, mobile
-Width: 1500mm
-Depth: 800 mm
-Height: 850mm
-Table top: thickness 25 mm
-Base: 4 swivel castors, 2x with parking brake
-Number: 5x workbench available
-Price: po piece
-Weight: 37 kg/piece
Save input data
-Width: 1500mm
-Depth: 800 mm
-Height: 850mm
-Table top: thickness 25 mm