clamping plate STOLLE 2495/1500/H810 mm
金属加工機械 / その他の金属加工機
Clamping plate, marking plate, measuring plate, measuring table, straightening plate, marking plate-Manufacturer: Stolle, clamping plate: with support ribs-Length: 2495mm-Width: 1500mm-Plate thickness: 40 mm-Plate: with supporting ribs (without straightening blade, not included)-Transport ...
生産者: STOLLE
モデル:2495/1500/H810 mm
機械のタイプ: clamping plate
アイテム番号: 169100241
量: 1
日付: 13.05.2026
場所: Land-de ドイツ 26215 Wiefelstede, DE
価格:
Seller-item-No.:29441
Clamping plate, marking plate, measuring plate, measuring table, straightening plate, marking plate
-Manufacturer: Stolle, clamping plate: with support ribs
-Length: 2495mm
-Width: 1500mm
-Plate thickness: 40 mm
-Plate: with supporting ribs (without straightening blade, not included)
-Transport dimension: 2495/1500/H810 mm
-Weight:2370 kg
Save input data
-Length: 2495mm
-Width: 1500mm
-Plate thickness: 40 mm