Mounting plate with T-slot STOLLE 2250/1100/H820 mm
金属加工機械 / その他の金属加工機
生産者: STOLLE
モデル:2250/1100/H820 mm
機械のタイプ: Mounting plate with T-slot
アイテム番号: 169208067
量: 1
日付: 12.05.2026
場所: Land-de ドイツ 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:6954
Clamping plate with T-slots, plate field, welding table, welding table, plate boring mill
-Width: 1100 mm
-Length: 2250 mm
-Height: 200/100 mm
-Working height: 820 mm
-with supporting ribs
-Groove width: 24 mm
-Weight: approx. 2000 kg
Save input data
-Width: 1100 mm
-Length: 2250 mm
-Height: 200/100 mm
-Working height: 820 mm
-with supporting ribs
-Groove width: 24 mm