Clamping plate with T-slot WANDERER 2280/430/H330 mm
金属加工设备 / 其他金属加工设备
生产厂家: WANDERER
型号:2280/430/H330 mm
机械类型: Clamping plate with T-slot
产品编号: 169036303
数量: 1
日期: 12.05.2026
设备所在地: Land-de 德国 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:17225
-T-slot plate comes from a Wanderer milling machine type: KFH401
-Travel: approx. 1000 mm
-Width: 400 mm
-Length: 2000 mm
-Height: 330 mm
-Plate thickness: mm
-Table height: mm
-Plate: Solid
-Groove width: mm
-Dimensions: 2280/430/H330 mm
-Weight: 934 kg
将产品分享到Facebook:
询价
是否为设备经销商?
请选择汇款
发布求购需求?
复制给您?
Save input data
-Travel: approx. 1000 mm
-Width: 400 mm
-Length: 2000 mm
-Height: 330 mm