Aukcje

licytacjach, aukcja maszyny używane RESALE

10082 Aukcji

Nie obowiązkowe pola!
kategoria:
Producent:
Model:
Rodzaj maszyny:
Specyfikacja:
używane lub nowe:
Wyszukiwanie w promieniu:
Aukcje:
Cena: -
Rok produkcji: -
Numer pozycji::
Numer sprzedawca:
Dealer:
Wskazanie odległości nie jest możliwe, ponieważ nie można ustalić Twojej lokalizacji. Warunkiem jest, aby przeglądarka zezwalała na pliki cookie i określanie lokalizacji.
2500 różne

Zakończenie aukcji: 10.04.2025 - 12:48

Dodaj do listy oglądania
Numer pozycji: 163782192

używany

Sprzedawca: Wepper Handels & Vermietungs GmbH
Lokalizacja: AT - 4372 Land-at
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 160 € Dodaj do listy oglądania

Zrywak do minikoparek Rhinoceros modele 08-12!

2500 różne

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 09:00

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164131162

używany

check Sprzedawca: Proventura Industrie Auktionen GmbH
Lokalizacja: DE - 38329 Land-de
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 19.000 € Dodaj do listy oglądania

Pojazd wielozadaniowy FORD Transit Custom V362 2.0 EcoBlue, oficjalny Wskaźnik. SZ-JO 123, EZ. 28.12.2018, 62.396 abgel. Km (17.05.24), 1.995 cm³ olej napędowy, EURO 6, 125 kW, Fg,-Nr. WF03XXTTG3JA76050, dom jednorodzinny, eAsp., kierownica wielofunkcyjna, klimatyzacja, system nawigacyjny, automatyczna manualna skrzynia biegów, podgrzewane siedzenia, 7-osobowy, ręcznie przesuwane drzwi lewe i prawe, klocki hamulcowe z przodu, brak wykończenia nadkola tylnego lewego, drobne rysy tylne lewe, ślady zużycia całego pojazdu, zaniedbane wnętrze, HU 05/24 (raport niedostępny), dostępny 1 kluczyk

2500 różne

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 09:02

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164125205

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 41.250 € Dodaj do listy oglądania

Ciężarówka z platformą MAN TGM 15.250, oficjalna Wskaźnik. SZ-OK 2027, EZ. 17.08.2020, godz. 13.944 Abgel. km (17.05.24), olej napędowy 6.871 cm³, EURO 6, 184 kW, Fg.-Nr. WMAN16ZZ6LY415419, elektr. Tachograf, światła obrotowe, 2-miejscowy, test SP 04/24, dostępne 2 kluczyki, ZB I jest dostępny, ZB II jest wymagany od banku finansującego, Proventura nie ma wpływu na czas rozpatrywania wniosku, HU 10/24 (raport nie jest dostępny)

2500 różne

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164181850

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 7.200 € Dodaj do listy oglądania

Ciężarówka Skrzynia FORD Transit V363 2.2 TDCi, oficjalna Wskaźnik. SZ-OK 2017, EZ. 19.12.2014, 96.021 abgel. Km (17.05.24), 2.198 cm³ olej napędowy, EURO 5, 92 kW, Fg,-Nr. WF0DXXTTGDEA30060, EFH, eAsp., kierownica wielofunkcyjna, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, 3-osobowy, ze skrzynką narzędziową, bez pozostałego ładunku, AHK, dostępne 2 kluczyki, Dostępny ZB I + II, HU 12/24 (raport niedostępny)

2500 różne

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164137863

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 13.700 € Dodaj do listy oglądania

Skrzynia ładunkowa DoKA FORD Transit V363 2.0 EcoBlue, amtl. Wskaźnik. SZ-OK 2022, EZ. 20.12.2019, 55.081 abgel. Km (17.05.24), 1.995 cm³ olej napędowy, EURO 6, 96 kW, nr pojazdu WF0CXXTTRCKU82292, kierownica wielofunkcyjna, klimatyzacja, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, 7-miejscowy, siedzenia częściowo uszkodzony i zabrudzony, pojedyncze otwory do wypalania, dostępne 2 klucze, HU 12/25 (raport nie jest dostępny), bez skrzynki narzędziowej i obciążenia w obszarze załadunku, ZB I dostępny, ZB II jest wymagany od banku finansującego, Proventura nie ma wpływu na czas przetwarzania

2500 różne

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 09:03

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164125204

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 9.000 € Dodaj do listy oglądania

Ciężarówka zamknięta. Skrzynia FORD Transit V363 2.0 EcoBlue, amtl. Wskaźnik. SZ-OK 2024, EZ. 15.11.2019, 56.273 Abgel. km (17.05.24), 1 995 cm³ olej napędowy, EURO 6, 96 kW, nr pojazdu WF0EXXTTREKL64823, dom jednorodzinny, eAsp., 3-osobowy, kierownica wielofunkcyjna, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, szyba, klimatyzacja, bagażnik dachowy, wgniecenie dźwigar tylny lewy, wgniecenia drzwi tylne lewe, wgniecenia drzwi przesuwne prawe, siedzenia częściowe. uszkodzony przez pożar, dostępne 2 klucze, ZB I jest dostępny, wniosek o ZB II składa się w banku finansującym, Proventura nie ma wpływu na czas rozpatrywania wniosku, HU 11/25 (raport nie jest dostępny)

2500 różne

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164137861

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 14.250 € Dodaj do listy oglądania

Skrzynia ładunkowa DoKA FORD Transit V363 2.0 EcoBlue, amtl. Wskaźnik. SZ-OK 333, EZ. 11.05.2020, 39.684 Abgel. km (17.05.24), 1 995 cm³ olej napędowy, EURO 6, 125 kW, nr pojazdu WF0CXXTTRCKU82293, 7-osobowy, dom jednorodzinny, aAsp., kierownica wielofunkcyjna, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, klimatyzacja, AHK, pokrowce na siedzenia brudne i częściowo zabrudzone z otworami do wypalania, ze skrzynką narzędziową, ZB I jest dostępny, ZB II jest składany w banku finansującym, Proventura nie ma wpływu na czas rozpatrywania, HU 05/24 (raport nie jest dostępny)

2500 różne

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164188393

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 2.000 € Dodaj do listy oglądania

Przyczepa samochodowa SARIS C2700, oficjalna Wskaźnik. SZ-OK 2026, EZ. 20.05.2020, dopuszczalne Ok. 2 700 kg, HU 09/24

2500 różne

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 09:04

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164145932

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 11.100 € Dodaj do listy oglądania

Van FORD Transit Connect 1.5 EcoBlue, amtl. Wskaźnik. SZ-OK 2021, EZ. 25.10.2019, 48.431 abgel. Km (17.05.24), 1.499 cm³ olej napędowy, EURO 6, 74 kW, nr pojazdu WF0TXXWPGTKU68170, kolor nadwozia szary, dom jednorodzinny, eAsp., podłokietnik, kierownica wielofunkcyjna, ekran z systemem nawigacyjnym, automatyczna manualna skrzynia biegów, klimatyzacja, drzwi przesuwne lewe i prawe, fotel kierowcy z zakleszczonym brudem, 2 kluczyki, ZB I dostępny, ZB II jest wymagany od banku finansującego, Proventura nie ma wpływu na czas rozpatrywania wniosku, HU 10/24 (raport nie jest dostępny)

2500 różne

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:00

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164125200

używany

Cena: aukcja maszyny używane RESALE 70.000 € Dodaj do listy oglądania

Żuraw gąsienicowy BÖCKER RK 36/2400, rok 2020, max. Masa całkowita 4.500 kg, udźwig maks. 1.500 kg, długość wysuwu maks. 34 m, wysokość haka maks. 32,6 m, wysokość robocza do wysięgnika 23,4 m, wysięgnik wysuwany 4.9 / 8.0 / 11.1, udźwig wysięgnika 2.400 / 1.500 / 800 / 500 kg, wysokość robocza w trybie podestu maks. 30,5 m, nr fabryczny 41952, prawie nieużywany, brak małego kluczyka (patrz zdjęcie 6), dostępny pilot, wymiary: 2,8 x 2,3 x 8,5 m (wysokość x szerokość x długość), obsługa żurawia wysięgnika max 23 m, zalecana kontrola!!

Banner ad information

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164099155
Rok produkcji: 2002

używany

checkTOP Sprzedawca: Surplex GmbH
Lokalizacja: Poznan Land-pl
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 250 € Dodaj do listy oglądania

Description: including control cabinet and balancer Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 1,200 x 800 x 800 mm, weight approx.: 250 kg

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164241065
Rok produkcji: 2002

używany

Lokalizacja: Sandrigo Land-it
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 15.000 € Dodaj do listy oglądania

Description: WEINIG moulder model PROFIMAT (260×180) FORTEC, in configuration for carpentry and laminated beam machining: - useful working dimensions 260x180mm - electronic control of 2 axes, SIEMENS SIMATIC OP7 programmer - cardanic drive and differentiated pneumatic pressure - variable feed speed 5 - 24 mt/min - feed motor KW 4 - HP 5.5 - upper feed unit before 1st shaft - lower feed unit after 5th shaft - machine table with air curtain - short infeed table 1050 mm - foot pedal lubrication pump - protection cabin - shafts D=40mm at 6000rpm - complete with tools D=120mm - Z=2 Shafts: 1- under kw 11 - hp 15 2- right 3- left (right and left with single motor kw 11 - hp 15) 4- above kw 11 - hp 15 5- under kw 7.5 - hp 10Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 2,300 x 2,000 x 1,900 mm, weight approx.: 2,200 kg

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:01

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164091427
Rok produkcji: 2002

używany

Lokalizacja: Poznan Land-pl

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164241085
Rok produkcji: 1998

używany

Lokalizacja: Sandrigo Land-it
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 4.500 € Dodaj do listy oglądania

Description: BIMATIC edgebander model SYNCRO 4105.8 : - control panel with electronic control - panel thickness from 8 to 45 mm - feed speed 10 mt/min - overall dimensions approx. 5.1 x 1.2 x h=1.6 m - Operating groups: - gluing unit with: * hot-melt glue tank with rapid heating (approx. 5/6 min.) * loader and cutter for roll material from 0.4 to 3 mm *loader for solid strips up to 8 mm - double vertical end trimmers, hp motors 0.3+0.3, tiltable 0 - 15° - overlapping trimmers, non-tilting, hp motors 0.5+0.5 - trimmers inclinable 0 - 25°, hp motors 0,5+0,5 - edger with 1 hp motor 0,5 - straight edge sander, hp motor 2Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 5,100 x 1,200 x 1,600 mm, weight approx.: 1,360 kg

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:02

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164091428
Rok produkcji: 2002

używany

Lokalizacja: Poznan Land-pl

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164024665

używany

Lokalizacja: Sandrigo Land-it
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 2.500 € Dodaj do listy oglądania

Description: SCM calibrating machine model SANDYA CL110 with 2 belts of 1100mm: - 1st belt with calibrating roller D=300mm - 2nd belt with pad - belt motors hp 20+15 - little worn belt - variable speed drive - pneumatic carpet centringApprox. Onsite Dimension. (l x w x h): 1,800 x 1,600 x 2,000 mm, weight approx.: 2,800 kg

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:03

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164091414
Rok produkcji: 2002

używany

Lokalizacja: Poznan Land-pl

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164024664

używany

Lokalizacja: Sandrigo Land-it
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 600 € Dodaj do listy oglądania

Description: DE STEFANI sander model MVT1000: - 1 tilting belt, for straight and shaped edges - variable belt speed with potentiometer on panel - feed track with variable speed - manual presser lift’.Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 2,100 x 1,700 x 1,400 mm, weight approx.: 900 kg

Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:04

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164091415
Rok produkcji: 2002

używany

Lokalizacja: Poznan Land-pl

2500 różne

Dodaj do listy oglądania
zatwierdzony
sprzedawca
Numer pozycji: 164025063
Rok produkcji: 2006

używany

Lokalizacja: Sandrigo Land-it
Cena: aukcja maszyny używane RESALE 200 € Dodaj do listy oglądania

Description: DMO motorised roller conveyor for panel extraction aid from single-sided edgebander (or other track machine).Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 1,200 x 1,200 x 1,500 mm, weight approx.: 150 kg

Nie możesz znaleźć swoje maszynę? wyślij zapytanie do wszystkich dealerów (rejestracja nie jest konieczna)
Banner ad information