We use cookies to optimize our website for you and to be able to continuously improve it. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.
Disagree
Zakończenie aukcji: 10.04.2025 - 12:48
Dodaj do listy oglądaniaużywany
Zrywak do minikoparek Rhinoceros modele 08-12!
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 09:00
Pojazd wielozadaniowy FORD Transit Custom V362 2.0 EcoBlue, oficjalny Wskaźnik. SZ-JO 123, EZ. 28.12.2018, 62.396 abgel. Km (17.05.24), 1.995 cm³ olej napędowy, EURO 6, 125 kW, Fg,-Nr. WF03XXTTG3JA76050, dom jednorodzinny, eAsp., kierownica wielofunkcyjna, klimatyzacja, system nawigacyjny, automatyczna manualna skrzynia biegów, podgrzewane siedzenia, 7-osobowy, ręcznie przesuwane drzwi lewe i prawe, klocki hamulcowe z przodu, brak wykończenia nadkola tylnego lewego, drobne rysy tylne lewe, ślady zużycia całego pojazdu, zaniedbane wnętrze, HU 05/24 (raport niedostępny), dostępny 1 kluczyk
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 09:02
Ciężarówka z platformą MAN TGM 15.250, oficjalna Wskaźnik. SZ-OK 2027, EZ. 17.08.2020, godz. 13.944 Abgel. km (17.05.24), olej napędowy 6.871 cm³, EURO 6, 184 kW, Fg.-Nr. WMAN16ZZ6LY415419, elektr. Tachograf, światła obrotowe, 2-miejscowy, test SP 04/24, dostępne 2 kluczyki, ZB I jest dostępny, ZB II jest wymagany od banku finansującego, Proventura nie ma wpływu na czas rozpatrywania wniosku, HU 10/24 (raport nie jest dostępny)
Ciężarówka Skrzynia FORD Transit V363 2.2 TDCi, oficjalna Wskaźnik. SZ-OK 2017, EZ. 19.12.2014, 96.021 abgel. Km (17.05.24), 2.198 cm³ olej napędowy, EURO 5, 92 kW, Fg,-Nr. WF0DXXTTGDEA30060, EFH, eAsp., kierownica wielofunkcyjna, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, 3-osobowy, ze skrzynką narzędziową, bez pozostałego ładunku, AHK, dostępne 2 kluczyki, Dostępny ZB I + II, HU 12/24 (raport niedostępny)
Skrzynia ładunkowa DoKA FORD Transit V363 2.0 EcoBlue, amtl. Wskaźnik. SZ-OK 2022, EZ. 20.12.2019, 55.081 abgel. Km (17.05.24), 1.995 cm³ olej napędowy, EURO 6, 96 kW, nr pojazdu WF0CXXTTRCKU82292, kierownica wielofunkcyjna, klimatyzacja, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, 7-miejscowy, siedzenia częściowo uszkodzony i zabrudzony, pojedyncze otwory do wypalania, dostępne 2 klucze, HU 12/25 (raport nie jest dostępny), bez skrzynki narzędziowej i obciążenia w obszarze załadunku, ZB I dostępny, ZB II jest wymagany od banku finansującego, Proventura nie ma wpływu na czas przetwarzania
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 09:03
Ciężarówka zamknięta. Skrzynia FORD Transit V363 2.0 EcoBlue, amtl. Wskaźnik. SZ-OK 2024, EZ. 15.11.2019, 56.273 Abgel. km (17.05.24), 1 995 cm³ olej napędowy, EURO 6, 96 kW, nr pojazdu WF0EXXTTREKL64823, dom jednorodzinny, eAsp., 3-osobowy, kierownica wielofunkcyjna, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, szyba, klimatyzacja, bagażnik dachowy, wgniecenie dźwigar tylny lewy, wgniecenia drzwi tylne lewe, wgniecenia drzwi przesuwne prawe, siedzenia częściowe. uszkodzony przez pożar, dostępne 2 klucze, ZB I jest dostępny, wniosek o ZB II składa się w banku finansującym, Proventura nie ma wpływu na czas rozpatrywania wniosku, HU 11/25 (raport nie jest dostępny)
Skrzynia ładunkowa DoKA FORD Transit V363 2.0 EcoBlue, amtl. Wskaźnik. SZ-OK 333, EZ. 11.05.2020, 39.684 Abgel. km (17.05.24), 1 995 cm³ olej napędowy, EURO 6, 125 kW, nr pojazdu WF0CXXTTRCKU82293, 7-osobowy, dom jednorodzinny, aAsp., kierownica wielofunkcyjna, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, klimatyzacja, AHK, pokrowce na siedzenia brudne i częściowo zabrudzone z otworami do wypalania, ze skrzynką narzędziową, ZB I jest dostępny, ZB II jest składany w banku finansującym, Proventura nie ma wpływu na czas rozpatrywania, HU 05/24 (raport nie jest dostępny)
Przyczepa samochodowa SARIS C2700, oficjalna Wskaźnik. SZ-OK 2026, EZ. 20.05.2020, dopuszczalne Ok. 2 700 kg, HU 09/24
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 09:04
Van FORD Transit Connect 1.5 EcoBlue, amtl. Wskaźnik. SZ-OK 2021, EZ. 25.10.2019, 48.431 abgel. Km (17.05.24), 1.499 cm³ olej napędowy, EURO 6, 74 kW, nr pojazdu WF0TXXWPGTKU68170, kolor nadwozia szary, dom jednorodzinny, eAsp., podłokietnik, kierownica wielofunkcyjna, ekran z systemem nawigacyjnym, automatyczna manualna skrzynia biegów, klimatyzacja, drzwi przesuwne lewe i prawe, fotel kierowcy z zakleszczonym brudem, 2 kluczyki, ZB I dostępny, ZB II jest wymagany od banku finansującego, Proventura nie ma wpływu na czas rozpatrywania wniosku, HU 10/24 (raport nie jest dostępny)
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:00
Żuraw gąsienicowy BÖCKER RK 36/2400, rok 2020, max. Masa całkowita 4.500 kg, udźwig maks. 1.500 kg, długość wysuwu maks. 34 m, wysokość haka maks. 32,6 m, wysokość robocza do wysięgnika 23,4 m, wysięgnik wysuwany 4.9 / 8.0 / 11.1, udźwig wysięgnika 2.400 / 1.500 / 800 / 500 kg, wysokość robocza w trybie podestu maks. 30,5 m, nr fabryczny 41952, prawie nieużywany, brak małego kluczyka (patrz zdjęcie 6), dostępny pilot, wymiary: 2,8 x 2,3 x 8,5 m (wysokość x szerokość x długość), obsługa żurawia wysięgnika max 23 m, zalecana kontrola!!
Description: including control cabinet and balancer Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 1,200 x 800 x 800 mm, weight approx.: 250 kg
Description: WEINIG moulder model PROFIMAT (260×180) FORTEC, in configuration for carpentry and laminated beam machining: - useful working dimensions 260x180mm - electronic control of 2 axes, SIEMENS SIMATIC OP7 programmer - cardanic drive and differentiated pneumatic pressure - variable feed speed 5 - 24 mt/min - feed motor KW 4 - HP 5.5 - upper feed unit before 1st shaft - lower feed unit after 5th shaft - machine table with air curtain - short infeed table 1050 mm - foot pedal lubrication pump - protection cabin - shafts D=40mm at 6000rpm - complete with tools D=120mm - Z=2 Shafts: 1- under kw 11 - hp 15 2- right 3- left (right and left with single motor kw 11 - hp 15) 4- above kw 11 - hp 15 5- under kw 7.5 - hp 10Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 2,300 x 2,000 x 1,900 mm, weight approx.: 2,200 kg
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:01
Description: BIMATIC edgebander model SYNCRO 4105.8 : - control panel with electronic control - panel thickness from 8 to 45 mm - feed speed 10 mt/min - overall dimensions approx. 5.1 x 1.2 x h=1.6 m - Operating groups: - gluing unit with: * hot-melt glue tank with rapid heating (approx. 5/6 min.) * loader and cutter for roll material from 0.4 to 3 mm *loader for solid strips up to 8 mm - double vertical end trimmers, hp motors 0.3+0.3, tiltable 0 - 15° - overlapping trimmers, non-tilting, hp motors 0.5+0.5 - trimmers inclinable 0 - 25°, hp motors 0,5+0,5 - edger with 1 hp motor 0,5 - straight edge sander, hp motor 2Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 5,100 x 1,200 x 1,600 mm, weight approx.: 1,360 kg
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:02
Description: SCM calibrating machine model SANDYA CL110 with 2 belts of 1100mm: - 1st belt with calibrating roller D=300mm - 2nd belt with pad - belt motors hp 20+15 - little worn belt - variable speed drive - pneumatic carpet centringApprox. Onsite Dimension. (l x w x h): 1,800 x 1,600 x 2,000 mm, weight approx.: 2,800 kg
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:03
Description: DE STEFANI sander model MVT1000: - 1 tilting belt, for straight and shaped edges - variable belt speed with potentiometer on panel - feed track with variable speed - manual presser lift’.Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 2,100 x 1,700 x 1,400 mm, weight approx.: 900 kg
Zakończenie aukcji: 10.06.2024 - 10:04
Description: DMO motorised roller conveyor for panel extraction aid from single-sided edgebander (or other track machine).Approx. Onsite Dimension. (l x w x h): 1,200 x 1,200 x 1,500 mm, weight approx.: 150 kg