コンテンツへスキップ

LISSMAC Ontbraammachines

ドイツID 170271953

ドイツID 170271953

中古認証済み出品者
価格を問い合わせる 出品者に直接

技術データ

· ID 170271953
出典:出品者の情報

機械

状態
中古
所在地
Backnang

Identifikation

メーカーLISSMAC
管理番号SBM-L G1S2 EVO

Technik

数量1

説明

DE SLIJP- EN ONTBRAAMMACHINES ZIJN GESCHIKT VOOR HET BEWERKEN VAN BEIDE ZIJDEN VAN WERKSTUKKEN VAN ROESTVRIJ STAAL, STAAL, ALUMINIUM OF NON-FERROMETAAL.
De SBM-L G1S2 EVO slijp- en ontbraammachines zijn ontwikkeld voor het ontbramen en afronden van randen aan beide zijden van werkstukken in één bewerking. De Lissmac-machines worden gebruikt voor het ontbramen van plaatwerk en het bewerken van plaatwerkonderdelen, laseronderdelen en gestanste onderdelen.
De L-serie is uitgerust met telkens drie eenheden aan de boven- en onderkant. Werkstukken van roestvrij staal, staal, aluminium of non-ferrometaal kunnen aan de bovenzijde, de onderzijde of aan beide zijden worden bewerkt.
De dubbelzijdige bewerking van plaatwerk en het afronden van randen in slechts één bewerking maakt een tijdsbesparing tot 60% mogelijk.
Het is ook mogelijk om eenvoudig automatiseringsoplossingen aan te sluiten of de machine te integreren in productielijnen. Het machineconcept zorgt voor ergonomisch werken en een aangename werkomgeving zonder vuil-, stof- en geluidsoverlast.
- Ontbramen en kanten afronden van werkstukken tot 50 mm dikte
- Verwijderen van spetters op het plaat oppervlak
- Ontbramen van de werkstukken aan beide zijden bespaart kostenintensief draaien van de vaak zeer zware werkstukken of het dubbel bewerken van de onderdelen
- Gelijktijdig ontbramen en afronden van de binnen- en buitencontouren
- Droge bewerking
- Eenvoudige, intuïtieve bediening (Siemens 7)
- De bewerkingseenheden zijn individueel elektrisch instelbaar of schakelbaar
- Hoogste productiviteit met constante bewerkingskwaliteit
- Het haakse bewerkingsprincipe zorgt voor een optimale benutting van het gereedschap over de gehele werkbreedte
- Snelle en eenvoudige gereedschapswissel binnen enkele minuten
- Modulaire, compacte constructie in modern machineontwerp - weinig ruimte nodig
- Verbeterde werkomgeving - minder stof-, vuil- en geluidsoverlast
- De bewerkingseenheden zijn individueel elektrisch instelbaar of schakelbaar Automatische gereedschapsslijtage compensatie, Automatische plaatdiktemeting, Barcode - Scanner, en nog veel meer.
- Als optie leverbaar: Transportbanden; handelingsystemen, automatisering; speciale oplossingen

この機械について問い合わせる

お問い合わせはこの機械の出品者に直接届きます。

必須項目は (アスタリスク) で示されています。

金額の入力は任意です。「価格提案を送信」ダイアログでは、提案をメッセージのみで送信することもできます。
その他の情報(任意)
「入力内容を30日間保存する」についての注意
お客様の連絡先(敬称、氏名、メールアドレス、電話番号、会社名、番地、郵便番号、市区町村、国、および「販売店」の区分)は、次回のお問い合わせ時にフォームが入力済みとなるよう、このブラウザーの Cookie に30日間保存されます。チェックを外してお問い合わせを送信すると、保存された情報は削除されます。

送信すると、お問い合わせは出品者に転送されます。詳しくは次をご覧ください: プライバシーに関する情報.

類似の機械

お問い合わせ: LISSMAC Ontbraammachines

ID: 170271953

価格を問い合わせる