clamping angle GUSS 500/500/H500 mm
金属加工機械 / フライス盤
生産者: GUSS
モデル:500/500/H500 mm
機械のタイプ: clamping angle
アイテム番号: 169100486
量: 1
日付: 12.05.2026
場所: Land-de ドイツ 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:29545
Clamping table, clamping angle, T-slot table, rotary table, milling machine table
-Clamping angle: for workpiece clamping
-Table surface: 500 x 500 mm, height 500 mm
-Wall thickness: 27 mm
-Grooves: 80 x 26 mm
-Dimensions: 500/500/H500 mm
-Weight: 121 kg
Save input data
-Wall thickness: 27 mm
-Grooves: 80 x 26 mm