Clamping plates with holes 7 pieces GUSS 1000/1000/H150 mm
machines de travail des métaux / d'autres machines de travail des métaux
Fabricant: GUSS
Modèle:1000/1000/H150 mm
Type de machine: Clamping plates with holes 7 pieces
Numéro de l'article: 169049949
Quantité: 1
Date: 12.05.2026
Emplacement: Land-de Allemagne 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:14909
Clamping plate, plate field, welding table, welding table, plate boring machine, surface plate,
-with: holes
-Width: 1000 mm
-Length: 1000 mm
-External height: 150 mm, panel thickness 100 mm
-Number: 7x plates available
-Price: per piece
-Weight: 720 kg/piece
Partager cette machine sur Facebook:
Enquête
Marchand de machines?
S'il vous plaît remettre éventuellement
Envoyer la demande?
Copie pour vous?
Save input data
-with: holes
-Width: 1000 mm
-Length: 1000 mm